בית דוגמנים טיפול הבאניה בסוצ׳י: התרבות הרוסית טומנת …

טיפול הבאניה בסוצ׳י: התרבות הרוסית טומנת …

טיפול הבאניה בסוצ׳י:
התרבות הרוסית טומנת בחובה סודות רבים אודות שמירה על טיפוח העור ואנטי איינגינג. בהתחלה חשבתי כי הגנים המזרח אירופאים כלכך חזקים וטובים, אבל מסתבר שלכל גן יש גם עולם טיפוח שלם משלו. אחד מהטיפולים הידועים ביותר ברוסיה נקרא באניה. טיפול המחבר בין גוף ונפש בעזרת סאונה, צמחי מרפא ושיטות עיסוי מסורתיות המבוססות על שינוי טמפרטורות. תוך ניתוק מוחלט מחיי היום יום, וחיבור לטבע ולאני הפנימי.
מתאים גם לגברים ולנשים.
שלב הראשון- חיבור לטבע:
לאחר ישיבה בסאונה חמה למשך עשר דקות המטפל יוביל אתכם לאזור החיצוני ושם יעטוף את גופכם בצמחי מרפא (לעיתים גם יצליף – אל תדאגו – לא כואב) תוך שינון ולימוד מנטרה רוסית מסוימת, אם תהיו מוכנים הוא ישכנע אתכם להצטרף אליו. בדומה למדיטציה בעולמות המזרח הרחוק- הברחת המחשבות מהראש וריכוז מלא בטיפול עצמו תוך התמזגות עם האני הפנימי שלי ועם הטבע.
שלב שני- הקפאת הגוף:
מגלשה לבריכת מים קפואים בטמפ' 10 מעלות. יוצר הלם למערכות הגוף(אחרי החום של הסאונה) וממריץ את הדם אל כלל המערכות, תורם לחידוש וניקוי התאים.
שלב שלישי– בישול בסיר:
על מנת לתת לגוף להרגע, תצטרכו לשבת במין סיר ענק התלוי בין העצים ולהתבשל באיטיות בתוך קדירה. טכניקת הקור והחום וספיגת ציר צמחי המרפא יהפוך אתכם לרעננים וחדשים כאילו נולדתם זה עתה.
@meetingpointtravel @junny.get.excited

A photo posted by Nataly Dadon (@natalydadon) on

פורסם על ידי Nataly Dadon

מומלץ לקרוא גם...

Had so much fun last night at the @british…

Had so much fun last night at the @britishfashioncouncil awards ❤️ A photo posted by …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *