בית פוליטיקאים אביגדור ליברמן #עונש_מוות_למחבלים נציגי הליכוד, הבית היה…

#עונש_מוות_למחבלים נציגי הליכוד, הבית היה…

נכתב על ידי Avigdor Liberman – אביגדור ליברמן


מומלץ לקרוא גם...

כל הכבוד לפרלמנט ההולנדי שבאומץ רב החליט ל...

כל הכבוד לפרלמנט ההולנדי שבאומץ רב החליט ל…

כל הכבוד לפרלמנט ההולנדי שבאומץ רב החליט לעצור העברת כספים לרשות הפלסטינית שמממנת טרור ולאסור …

26 תגובות

 1. u05e6u05d1u05d9u05e7u05d4 u05d5u05e8u05e6u05d1u05e8u05d2u05e8

  יש בחוק הצבאי עונש מוות למחבלים אבל התובעים הצבאיים לא דורשים אותו.
  גם כשאתה היית שר ביטחון.

 2. ליברמן צריך להיות ראש הממשלה של ישראל 💪🇮🇱🇮🇱🇮🇱

 3. u05d9u05d5u05d3u05d9 u05d0u05d3u05e8u05e2u05d9

  לכל החכמים שרושמים דברים בלי טעם כגון למה הנייה עדין חי אז כדאי שתשאלו את ביבי ובנט למה הם היו נגד סיכולים ממוקדים …

 4. הכי קל זה להשתלח באביגדור ליברמן, זאת האופנה, כולם חייבים לעשות את זה עכשיו. רק חבל שהעובדות מעט אחרות. עובדתית אביגדור ליברמן וישראל ביתנו הם היחידים, ואני מדגיש שוב, היחידים שנלחמו וקידמו את חוק עונש מוות למחבלים.

  אין, לא היה, ולא יהיה לשר בטחון סמכות להנחות את הפרקליטות מה להמליץ.

  לכנסת לעומת זאת, יש סמכות לחוקק חוקים שיחייבו את הדרג המשפטי.

  עובדתית, הליכוד, הבית היהודי הישן והחדש, טירפדו בכל הזדמנות את קידום חוק עונש מוות למחבלים, מטעמים פוליטיים ציניים, לתפיסתם, כדי לא לתת לישראל ביתנו הישג פוליטי.

  טירפדו גם בהצבעות במליאה, וגם דרך מיסמוס ותקיעת החוק בוועדת החוקה בראשות נציג הבית היהודי של בנט ושקד, ניסן סלומינסקי.

 5. u05e8u05d5u05d1u05e8u05deu05df u05d3u05e0u05d9u05d0u05dc

  אתם קשקשנים ולא רוצים לדעת את האמת המרה שהליכוד והבית היהודי של אז וימין חדש של היום הפיל את תיקון החקיקה הציבור לא מטומטם יודע את האמת , שישראל ביתנו היחידה שדואגת לביטחון המדינה

 6. למה צריך חוק עונש מוות למחבלים?

  בשנת 2003 בית הדין הצבאי גזר על ראאד שייח', השוטר הפלסטיני שהורשע ברצח שני חיילי מילואים ישראלים בלינץ' ברמאללה, עונש מוות ברוב של 2 שופטים כנגד 1. מכיוון שגזר הדין לא התקבל ע"י שלושת השופטים פה אחד, הפסיקה נפסלה והמחבל קיבל רק שני מאסרי עולם. מאז ועד היום לא ביקשה התביעה הצבאית עונש מוות למחבלים.

  קבלת החוק בכנסת יסמן שינוי במדיניות- כידוע התביעה הצבאית לא כפופה לשר הביטחון, לא לרמטכ"ל, אלא ליועמ"ש לממשלה, בדיוק כפי שהפרקליטות והתביעה האזרחית אינה כפופה לשרת המשפטים אלא ליועמ"ש לממשלה. מכיוון שהיועמ"ש לממשלה מתנגד להטלת חוק עונש מוות אז כמובן גם התביעה הצבאית פשוט לא מבקשת אותו. קבלת החוק תסמן שינוי במדיניות שהתקבלה ונקבעה ע"י הכנסת, לכן הצורך בחוק הוא ברור ודחוף. בנתיים בליכוד הבית היהודי' פשוט מכשילים את קידומו של החוק פעם אחר פעם.

 7. כמו פטריות אחרי הגשם צצו כל נציגי הבית היהודי בהווה ובעבר והליכוד ומבקשים עונש מוות למחבל שרצח את אורי הי"ד. אם אני זוכר נכון, כולכם התנגדם לחוק הזה בזמנו..צבועים! לכל המלעיזים- לא, לשר הביטחון אין סמכות להורות לפרקליטות הצבאית מה לעשות (לכל אלה שטוענים מדוע ליברמן לא הנחה את הפרקליטות לדרוש זאת בתפקידו כשר ביטחון.)

 8. u05deu05e2u05d1u05d9u05e8u05d9u05dd u05d0u05ea u05d7u05e0u05d9u05df u05dcu05d2'u05e0u05d9u05df

  זאת הסיבה שאין עונש מוות למחבלים:
  https://www.hakolhayehudi.co.il/item/Jewish_identity/בנט-אי-אפשר-להטיל-עונש-מוות-על-מחבלים

 9. ביבי כמו ביבי ליצן כל מילה שלו שקר
  עוד יבוא יום ויבינו כמה נזק הוא עשה למדינה.
  צריך ימניים אמיתיים.
  עוצמה לישראל.

 10. כתב ארז תדמור התותח
  👏👏וכל מילה נוספת מיותרת!!
  ״אתמול בצהריים קראתי ב'מעריב' את עדויותיהם של אנשי חברת הסייבר הקורסת 'המימד החמישי' על יו"ר החברה בני גנץ. 'המימד החמישי' נזכיר נסגרה לפני כחודשיים לאחר שגייסה השקעות בקרוב לרבע מיליארד ש"ח ולא הכניסה ולו שקל אחד.
  מהעדויות, שפורסמו על ידי בן כספית, מתגלה בני גנץ כאדם חלש, רופס, נטול מנהיגות וכוח רצון וכמי שנגרר אחרי מנכ"ל דומיננטי וכושל בשם דורון כהן. "גנץ הפך, תוך זמן קצר, לאסקופה נדרסת של כהן", סיפר בכיר בחברה והוסיף: "לפעמים נדמה שהוא פשוט עובד אצלו, או מפחד ממנו. גם כשהוא ידע שכהן מוביל אותו לאבדון, הוא פשוט התרצה והתמסר אליו באופן מלא".
  "לא היתה בו שום בשורה", אמר בכיר אחר, "הוא היה נכנס לפגישה עם משקיעים ולא מותיר חותם. לא אומר שום דבר בעל ערך". בכיר אחר תיאר את גנץ כ"בעל אפס יכולת ניהול ואפס מנהיגות. פשוט אפס. הכתובת היתה על הקיר יותר משנה, היה ברור שזה מתרסק, והוא לא נקף אצבע להציל את החברה. אפשר היה להציל אותה".
  סמנכ"ל בחברה אמר כי ניסה להסביר לגנץ כי כהן מוליך את החברה להתרסקות אך חולשתו של גנץ מול כהן אטמה אותו מלהקשיב: "רציתי לתת לו את הנתונים הנכונים, להראות לו שדורון מוביל אותנו לריסוק. אבל הוא לא רצה לשמוע". בכיר אחר סיכם: "הם לא הצליחו להביא הזמנות בדולר אחד. לא היה שם מי שיביא את ההזמנות… מי שהיה בישיבות שהתקיימו עם לקוחות פוטנציאליים נחרד. בני היה אומר כמה מילים כלליות, ואז דורון היה מסביר שהוא בכלל מכרכור והוא בכלל איש מוסד והוא לא מהעולם הטכנולוגי ובשלב הזה הוא היה מאבד את הלקוחות, כי בעולם הטכנולוגי מתעניינים בתכלס".
  מכיוון ששעה או שעתיים לפני קריאת הכתבה של כספית קראתי את הראיון שהעניק גנץ לחנוך דאום ולשלמה ארצי קשה לי לומר שהופתעתי מהעדויות שהציג כספית. דאום, ארצי ועורכי '7 ימים' הצליחו למלא לא פחות מ-8 עמודים במלל חסר פשר שבו גנץ לא אומר כלום, ממלמל תשובות שאינן קשורות לשאלות או מסיט את הדיון לאנקדוטות חסרות ערך. כשעוסקים במהות הוא עונה בפרוצדרות וכשפונים לפרוצדורות הוא עובר לעסוק בדימויים, או בשינויים שעברו על להקת חיל הים או על חומוס. העיקר לא לנקוט עמדה.
  קחו לדוגמה את הפינג פונג ההזוי בין דאום לגנץ בנושא חוק הלאום:
  דאום: "איך תתקן את זה? תשנה את חוק הלאום?"
  גנץ: "לא. כל מה שאמרנו הוא שאנחנו רוצים לתקן את הסיפור הזה. כי בלי שום קשר לחוק הלאום, אנחנו גם מדינה שאזרחיה שווים. אז יש מספיק חוקים שמתעסקים בשוויון האזרחי שיש לכל האנשים. לכן, היה פה פאול שאותו צריך למצוא את הדרך הנכונה לסדר. איך עושים את זה? יושבים בשיח. מטפלים בדבר הזה".
  דאום: "אז חוק הלאום יישאר מבחינתך?"
  גנץ: "חוק הלאום הוא חוק שחוקק אבל אנחנו מזהים את הבאג בסיפור הזה, ואת זה צריך לסדר".
  דאום: "אבל רוב העם מסכים לחוק הלאום".
  גנץ: "אבל רוב העם גם חושב שצריך לסדר את זה".
  דאום: "השאלה היא איך תסדר את זה?"
  גנץ: "נשב ונמצא את הדרך הטובה ביותר לסדר את זה. זה מה שאנחנו רוצים לעשות".
  מביך. או כפי שהגדיר זאת הבכיר ב'מימד החמישי' מכתבתו של כספית: "הוא היה נכנס לפגישה עם משקיעים ולא מותיר חותם. לא אומר שום דבר בעל ערך".
  אז ב-8 העמודים שהוענקו לו על ידי '7 ימים' בני גנץ אמנם לא אמר דבר, אבל הראיון איתו הוא בעל ערך עצום. הוא מאשר, מאמת ומוכיח את עדויותיהם של אנשי 'המימד החמישי' לפיהם גנץ הוא אדם חלש, נרפה, נטול מנהיגות וחסר יכולת לנקוט עמדה ולהיאבק עליה. גנץ הוא קליפה ריקה. פסאדה חלולה. פרויקט יח"צ מושקע שצריך לקוות שייחשף לפני שיוליך מדינה שלמה לתהום.
  דבר אחד משחק לטובתו של גנץ בראיון וכנראה שיחק לטובתו לאורך כל הקריירה: יכולתו שאין שנייה לה לשעמם למוות את הקורא או את הנוכחים בדיון. אין לי ספק שאחוזים בודדים מקוראי '7 ימים' צלחו את הראיון מעבר לעמוד הראשון או השני – מה שמונע מרוב אזרחי ישראל את האפשרות להבין שמדובר בנפל שלימל"ם את דרכו לצמרת ועלול, חלילה, ללמל"ם את דרכו לראשות הממשלה.
  אז מכיוון שברור לי שרובכם לא מעוניינים לסבול רבע שעה זו לטעמי פסקה אחת בראיון שלוכדת ומתארת את הסיפור כולו:
  שלמה ארצי: "פוליטיקאי אחד אמר לי עליך: בני גנץ, אם יעליבו אותו, הוא לא יישן בלילה. אני לעומתו, הוא אמר, אם מעליבים אותי, אני לא שם זין".
  גנץ: "כשמעליבים אותי זה מפריע לי. מאוד. זה תיאור נכון".
  הבנתם את זה?
  גנץ הוא שמאל, אבל יותר מכל דבר אחר הוא פשוט אדם חלש, נרפה ושביר. פחד אלוהים לחשוב עליו בראשות הממשלה״

 11. מר ליברמן למה כשהיית שר ביטחון לא פעלת להפסיק את תנאי הכליאה של המחבלים שיש להם תנאים של בית מלון אוכל משובח חיי חברה תוססים השתלמות בטרור טיפול רפואי מה אתה מקשקש על עונש מוות למה כשר ביטחון לא פעלת להוציא פקודה שמחבלים מחסלים בזירת האירוע? ליפני שנבחרת תמכת באלאור עזריה ולאחר שנהיית לשר הביטחון זרקת אותו לפרקליטות הצבאית מהשמאל הקיצוני ולא תמכת בו, אז תפסיק עם סיסמאות הבחירות זה כבר לא עובד….

 12. u05d3u05e0u05d9u05e1 u05d9u05d5u05e8u05d3u05df u05e8u05d1 u05d7u05d5u05d1u05dc

  אביגדור ליברמן מצער שגם אתה החילות ללכלך בשל ולקראת הבחירות ! בל תשלה את עצמך שזה יוסיף לך אהדה וקולות בציבור !!

 13. Israel Artur Zacharov

  כל אדם שמאשים את ליברמן בזה שהוא לא עומד במילתו וכל זה,אז האשם היחיד פה הוא ביבי נתניהו רק הוא מחליט דברים פה והוא זה שהחליט את כל החלטות האלו אז האצבע המאשימה זה לא לליברמן.

 14. אין ספק שנתניהו מתקפל מול הטרור.
  ראינו את 50 ימי הזגזוג בצוק איתן .
  נתניהו לא מנהיג באף תחום ורואים זאת במדינה:
  הדואר לא מתפקד , יוקר המחיה משתולל , משבר הדיור לא מאפשר לצעירים לקנות דירה ומצב בתי החולים בכי רע.

 15. לא עונש מוות. זה עונש פשוט. המחבלים לא נירתעים מזה הם מוכנים לזה
  רק הגלייה של משפחתם ירתיע אותם. זה עונש משמעותי.לא הריסת בתים ולא עונש מוות

 16. אם ככה מתנהלות כל ההצבעות בליכוד אני מבין למה קשה לנצח אותו… חייבים עונש מוות למחבלים ללא שום קשר לכמה מצביעים פיקטיביים יש למירי רגב!!!!

 17. אתה האיש הכי חצוף בהסטוריה! לא להאמין. היית פאקינג שר בטחון.

 18. u05e9u05d9u05deu05d9 u05d3u05e0u05e1 u05e9u05d5u05e9u05df

  חחחחחחח ליברמן ביבי שר ביטחון אה יום שישי אחיין של איסמעיל הניה
  טס לטיול בגיהנום מה יש לך לומר על זה מילה של ביבי זו מילה אה

 19. u05e0u05e1u05d9u05dd u05e9u05d1u05d9u05d8

  נתי: אני ממש חייב להודות בפניך כבעל עם ועדה, ש..למרות שלא יהייה כולם בינינו, כי ממילה אין כלום בינינו, בכל זאת התחלתי לחבב אותך, אך אם סוף.. סוף.. נפרדה נפרד אולי אף אוהב אותך!! נ.ב. כנ"ל לגבי מירי רגב!! שביט נסים ונפלאות!- ת"א.

 20. לכו תחפשו תחברים שלכם מה אתם חושבים עם ביבי ראש ממשלה הכל הוא עושה במדינה יש עוד גופים שקובעים בחוק הזה לא רק ראש ממשלה חושבים שזה ככה גם בתי משפט

 21. מה השיקולים הפוליטיים הצרים ? הרי זה בניגוד לבייס ומזמין בקורת משרי בטחון במיל שלא עשו מיל ומדברים ומתקשקשים !ליברמן אולי תעשה מתי שהוא חשבון נפש ותגלה את הכשלון שלך להישאר כל מה שהשגת
  ככה בחוץ בבטחון וגם בחיבור עם הליכוד
  כל מה שאנחנו רואים זה את נתניהו עומד ומחזיק מעמד וכולם לצידו מתחלפים ולא עומדים בשום לחצים ,כולל איווט שלא עמד בלחץ פעולת החמאס
  מה יצא ? מי יצא ? התשובה ברורה

 22. השאלה המעניינת היא מי ינצח במרוץ לתפקיד עד המדינה שיצרף את ליברמן לקואליציה של הליכוד וש"ס במעשיהו.
  גודובסקי קיבל 7 שנות מאסר. פאינה תקבל לפחות 9 שנים ומר וויזניצ'ר ששחט את נת"י ואת מקורות עומד לקבל מספר דו ספרתי של שנות מאסר.

 23. לא צריך עונש מוות מספיק אם הם לא יקבלו " הכל כלול" עם תעודות פרופסורה. ויתחילו להעביד אותם בחציבת סלעים בהרים מבוקר עד ערב וכשהם חוזרים לכלא עייפים ורעבים לא רוצים כלום רק לנוח.אז זה עונש טוב

 24. u05dcu05d1u05e0u05d4 u05e1u05d9u05e1u05d5

  לא חושבים שהשמאל יעשה משהו שהימין עשה אנחנו עם מוסרי אבל אפשר להוריד להם את בית ההבראה וטלביזיה אז הם יאכלו אחד את השני

 25. הלוואי והחוק יצא לפועל, הדם היהודי הפך להפקר.

 26. u05deu05e9u05d4 u05d0u05e0u05e7u05e8u05d9

  איש השב"כ נכנס עם לפטופ לתא של המחבל שרצח באכזריות את אורי אנסבכר בת ה19.
  המחבל המאושר חייך לעברו ואמר לאיש השב"כ: מה הבאת לי מתנות?
  איש השב"כ ענה לו: כן, איך ידעת? פתח את המחשב, שם פליי. בסרטון היה כוח של צה"ל פושט על בית הוריו של המחבל בחברון והקצין בסרטון מודיע למשפחתו יש לכם 10 דקות לארוז. המחבל שואל: מה זה?! האיש שב"כ עונה לו: סבלנות, תראה עד הסוף.
  המחבל צופה בהוריו, אחיו, אשתו וילדיו נכפתים עם כיסויי עיניים ומועלים לרכבים עם כל רכושם שנמצא בשקיות זבל. המחבל שצופה בזה מתחיל לצעוק ולקלל ואמר לו: מה זה?? אסור לכם לעשות את זה! לאיפה אתם לוקחים אותם?
  איש השב"כ מראה למחבל מסמך ואומר לו: אתה יודע מה זה? זה צו גירוש למשפחה שלך שחתום על ידי שר הביטחון, ועכשיו המשפחה שלך עוברת לביתם החדש בסוריה ואתה שלחת אותם לשם,
  כמו ששלחת את משפחתה של הנערה לעולם של סבל. עכשיו המשפחה שלך יסבלו כל חייהם.
  המחבל יושב מוכה הלם ובוכה והאיש שב"כ אומר לו: מה קרה? אתה כבר לא מחייך? המחבל צועק: אתם לא כאלה! אתם לא עושים דברים כאלו! אתם צבא מוסרי! אז האיש שב"כ אומר לו: נכון, ובגלל שאנחנו מוסריים אז אל תדאג, לא ניתן לך לסבול הרבה ומראה לו עוד מסמך. המחבל צוחק ואומר לו: אתה מאיים עלי? אין לכם חוק מוות, אתם מוסריים! השב"כניק אומר: נכון, אין חוק מוות וכנראה שגם לא יהיה . זה מסמך שאומר שמהיום ועד יום מותך אתה תחיה בבידוד בצינוק לבד. יהיה לך לפחות 50 שנה לחשוב לבד עם עצמך על מה שעשית ומה עובר על המשפחה שלך בסוריה. יותר טוב מאשר חוק עונש מוות למחבלים, עכשיו אתה לא שהיד, אתה לא גיבור, אתה כלום, אוויר. אמא שלך תשב בסוריה, בלי אוכל ובלי חשמל, אשתך תהפוך לשפחה של דאע"ש, והם לא ידעו בכלל אם אתה מת אתה חי, כלום. רצית להיות שהיד? לא יקרה יזלמה. רצית בתולות? נסדר לך 72 חולדות ומקקים כי זה הדבר היחידי שיהיה לך כי עונש מוות טוב מדי בשביל חלאה שכמוך, וזה מוסריות יכאלב!

  ואז התעוררתי החלום הזה רודף אותי כל פיגוע ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *